Průmyslové odsávání
a filtrace vzduchu

Průmyslové odsávání je specifickou částí vzduchotechniky, která vyžaduje především praktické zkušenosti s jednotlivými oblastmi odsávání a filtrace vzduchu. Nejdůležitější částí celého návrhu spolehlivě pracujícího systému odprášení je prvopočáteční stanovení odsávacích kapacit pro jednotlivá místa odprášení a dále stanovení odsávacích dimenzí a vhodného filtračního zařízení. Průmyslovému odsávání rozumíme, s důvěrou se na nás můžete obrátit.

Šipka u nadpisu růžováOdsávání a filtrace vzduchu

Nabízíme na českém trhu
i v evropském prostoru
technologie pro průmyslovou
filtraci.

Průmyslová filtrace se uplatňuje všude tam, kde je zapotřebí
v průmyslovém prostředí odstraňovat ze vzdušniny prachové
částice a nečistoty či korigovat jejich vlastnosti tak, aby na výstupu
z filtrace vykazovaly zákazníkem požadované vlastnosti.

V širokém spektru aplikací průmyslového odsávání a filtrace
nabízíme naše řešení zákazníkům z různých oblastí průmyslu,
jako jsou například brusírny, svařovny, slévárny a další.

Zajišťujeme projekty a dodávky technologií pro odsávání a filtraci
jak běžných, tak např. explozních (ATEX) či jinak specifických prachů.

Filtrace

Šipka u nadpisu zlatáNávrh řešení

Svým zákazníkům zajišťujeme projekty a dodávky kvalitních filtračních systémů pro průmyslové aplikace, které svojí konstrukcí vyhovují požadavkům pro rozsáhlé způsoby využití.

Filtrace - Návrh řešení
Lehká vzduchotechnika
Provádíme kompletní realizace standardních vzduchotechnických systémů, jako je větrání kanceláří, budov a hal. Dodáváme celé systémy včetně vzduchotechnických jednotek, potrubních tras, až po následný servis.
Průmyslová vzduchotechnika
Dodávky průmyslového odsávání a filtrace na klíč. OD prvotní myšlenky, přes projekt a realizaci až po následný servis. Zvládáme atypická řešení uzpůsobená specifickým požadavkům a potřebám daného projektu.

Šipka u nadpisu růžováRealizace

Kvalitně a v termínu zrealizovaná akce je základním kamenem pro budoucí spolupráci a jsme si toho vědomi. Disponujeme silným realizačním týmem, který je schopen zvládnout i ty největší výzvy. Kvalitní vedení realizace na místě stavby, důsledné plnění požadavků BOZP i koordinace s ostatními profesemi. Montáže jen přes noc? V odstávkách technologie? Čisté prostory, potravinářský provoz, nebo naopak těžký průmysl? Známe to a umíme to.
Díky našemu skladu potrubních dílů a montážního příslušenství (objímky, příruby, …) jsme schopni pružně a rychle reagovat na nastalé změny bez větších prostojů.
Realizace

Šipka u nadpisu růžová Napište nám

Kontaktujte nás