top of page
Čisté prostory Energoflex

Čisté prostory

Výstavba čistých prostor na míru

Vlastní tým inženýrů, projektantů a techniků společnosti ENERGOFLEX je s vámi od samého počátku, aby určil konkrétní požadavky vaší čisté místnosti na základě vašich potřeb až do úplného dokončení, uvedení do provozu a validace.

ciste-prostory-stanoveni-rozpoctu.png

Předběžný návrh pro stanovení rozpočtu

Proces předběžného návrhu nám umožňuje vytvořit rozpočtovou nabídku pro váš projekt čisté místnosti na základě identifikace vašich potřeb a cílů, předpisů a požadavků na klasifikaci, obecných technických specifikací a jakýchkoli dalších požadavků.

Projekt začíná u našeho týmu technických specialistů na plánování a design vašich čistých prostor: strop, dveře, podlahy, mechanické systémy, HVAC systém atd., Každý aspekt je hodnocen. Náš zkušený tým, se zkušenostmi z projektů čistých prostor, vám může poradit, zda se jedná o požadavky na klasifikaci, optimalizované rozvržení podle vašich operací nebo vám pomůže s vývojem specifikací požadavků uživatele.

Projektová dokumentace

Počínaje specifikací požadavků uživatele, ENERGOFLEX navrhne vaše čisté prostory a kvalifikuje návrh tak, aby se ujistil, že splňuje vaše požadavky. Mezi prvky uvažované během procesu návrhu patří: rozměry čisté místnosti, umístění dveří a oken, přívod čistého vzduchu přes filtry HEPA / ULPA, přetlak nebo podtlak; požadovaný počet výměn vzduchu za hodinu, potřeba regulované teploty, relativní vlhkosti vzduchu, speciálního osvětlení atd.

Proces projektování a plánování končí schválením podrobných projektových výkresů čistých prostor a HVAC.

Čisté prostory projektova dokumentace
Čisté prostory výstavba

Konstrukce a výstavba

Čisté prostory ENERGOFLEX jsou postaveny z kvalitních materiálů dle návrhu a projektu, které jsou vyráběny podle systému zabezpečování jakosti certifikovaného podle ISO 9001. 

ENERGOFLEX nabízí své vlastní kvalifikované instalační firmy, pro instalaci kdekoliv ve světě.

Po dokončení instalace zajistíme kvalifikaci a validaci a ujistíme se, že čistá místnost je správně nainstalována a že splňuje zamýšlené konstrukční specifikace a požadavky klienta.

bottom of page